Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Mike nie

Telefon numarası : 8613713851846

Naber : +8613713851846

Free call

2019 Yıllık Açık Hava Geliştirme Faaliyetleri

December 26, 2019

hakkında en son şirket haberleri 2019 Yıllık Açık Hava Geliştirme Faaliyetleri
2019 Yıllık O kapı D geliştirme A etkinlikleri

21 Aralık 2019'da şirket tarafından düzenlenen dört adet Açık Hava Geliştirme Etkinliği grubu başarıyla tamamlandı.

Bu Ourdoor Eğitiminin içeriği, çalışanların dayanıklılığını, işbirliğini ve dayanışmasını test etmek için tasarlanmış Ön ısıtma Mini oyunları, Big Footboards, Pearl Travel ve diğer birçok projeyi içeriyordu.

Takım Koleksiyonu

Isınmak

Ön ısıtma Mini oyunlarından sonra herkesin coşkusu arttı. Yeni bir ekip düzenlemekten kaptan, ekip adı ve slogan seçmeye kadar herkesin ekip üyelerine en kısa sürede aşina olmasını gerektiren eğitim, tüm sürecin kolektif bilgelik ve güçten ayrılamayacağını gösterdi. Sarı takımın lideri Sun Xiaoling, her proje oyunundan sonra takım arkadaşlarını her zaman teşvik etti, böylece çalışanlar takımın sıcaklığını, karşılıklı güvenini hissettiler ve her üyenin kolektif onurunu ve her takım arkadaşının özgüvenini teşvik ettiler.

Kaptan Seçimi

Büyük Ayaklıklar

Pearl Seyahat

"Mükemmel bir birey yoktur, sadece mükemmel bir ekip vardır." Son konuşma oturumunda herkes coşkuyla konuştu. Finans Departmanı'ndan Tian Miaomiao, eğitim yoluyla çok şey öğrendiğini ve bunları daha sonra çalışmalarına uygulayacağını söyledi. Dokuz yıldır burada Ar-Ge ekibinde çalışan Shi Jin, şirkete ve takıma bu platformda kendi değerini yarattığı için minnettar olduğunu harika bir konuşma yaptı. Kalite Departmanı, Üretim Departmanı, Planlama Departmanı, Satış Departmanı vb.Gibi çeşitli departmanlardan sekiz çalışan da var, hepsi iç anlayışlarını ifade etmek için coşkuyla konuştu.

Paylaşma ve özet

Bu açık hava eğitimi sayesinde çalışanlar, gelecekteki çalışmalar için iyi bir temel oluşturan işbirliği ve iletişimin önemini derinden hissettiler. Pratik alıştırmalarda öğrenilen, deneyimsel öğrenmede değişen meslektaşlar çok fayda sağladı ve hayata daha fazla kavuştu. Özveri, işbirliği ve cesaretin getirdiği başarı sevincini deneyimledikten sonra, herkes "sorumluluk, işbirliği ve kendine güven" in özünü ve ekibin bir üyesi olarak üstlenilen tüm sorumlulukları derinden hissetti.

şampiyon

Dahası, her zaman yoğun iş ve baskı altındayız, doğaya kapanıyoruz, temiz hava solumak ve ılık kış güneşinde banyo yapmak, iş verimliliğini artırmamıza, iş coşkusunu ve coşkusunu harekete geçirmemize ve sağlam bir temel sağlamamıza yardımcı olacaktır. şirketin insancıl yapısı ve sürdürülebilir kalkınması.

Grup fotoğrafı

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

mike.nie@xinhaixun.com
+8613713851846
13713851846
aslannie
8613713851846