Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Mike nie

Telefon numarası : 8613713851846

Naber : +8613713851846

Free call

FTTH Fiber Bölücüde Kompakt Tasarım 0.9mm 0.5m 1x16 Plc Bölücü Fişi

Min sipariş miktarı : 1 adet Fiyat : USD 7.98-8.48 per piece
Teslim süresi : 5-8 iş günü Ödeme koşulları : L/C, T/T
Yetenek temini : 100.0000 adet / ay
Menşe yeri: Guangdong, Çin Marka adı: Seacent
Sertifika: ISO9001, ROHS Model numarası: 1x16 yerleştirme tipi

Detay Bilgi

Ürün adı: Fiber Optik PLC Bölücü tip: 1 * 2/1 * 4/1 * 8/1 * 16/1 * 32/1 * 64
Ekleme kaybı: 13,8 dB Geri dönüş kaybı: ≥55 dB
Bağlayıcı: SC / APC Çalışma sıcaklığı: -40 ° C - 85 ° C
Vurgulamak:

kaset FTTH Fiber Bölücü

,

0.5m optik ayırıcı kutusu

,

1x16 Plc Bölücü

Ürün Açıklaması

SC / APC konektörlü Fiber Optik PLC Splitter eklentisi 1x16 0.9mm 0.5m

 

Seacent Photonics tarafından üretilen SCAPC Konnektörlü 1x16 geçmeli tip Fiber Optik PLC Bölücüler, optik sinyalleri minimum kayıpla doğru ve eşit bir şekilde dağıtmak için silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilir ve küçük form faktörü ve yüksek güvenilirlik ile düşük maliyetli bir ışık dağıtım çözümü sağlar.Bu 1x16 eklenti tipi PLC Bölücüler, Optik sinyalleri Merkez Ofisten (CO) Fiber'deki birden çok yere (FTTx) dağıtımlara ve diğer pasif optik ağlara (örneğin, EPON, GPON, BPON) dağıtmak için yaygın olarak kullanılır.

 

 

Özellikleri:

  • Kompakt tasarım
  • Düşük ekleme kaybı
  • Kararlı polarizasyon
  • Mükemmel kanal bütünlüğü
  • Yüksek kararlılık ve güvenilirlik
  • Telcordia GR.1209 ve GR.1221 tarafından onaylanmıştır

 

Uygulama:

  • Eve kadar fiber (FTTH)
  • FTTB
  • kablolu TV internet
  • Pasif optik ağ (PON)
  • PON-FTTX ağı

 

 

Özellikler:

Öğe Parametre

IL (dB)

13.8

Tekdüzelik (dB)

≤1.0

Polarizasyona bağlı kayıp (dB)

≤0.3

RL (dB)

55

Yönlülük (dB)

55

Elyaf uzunluğu (m)

1.0 veya özelleştirilmiş

Çalışma dalga boyu (nm)

1260-1650

Elyaf türü

G657A1 veya özelleştirilmiş

Sıcaklık kararlılığı (dB)

-40 ℃ - 85 ℃ (≤0,5)

Çalışma sıcaklığı ° C

-40℃ - 85℃

 

 

Sipariş Bilgileri:

Ürün tipi

Giriş ve çıkış çapı

Giriş ve lif uzunluğu

Kutu boyutunu ekle

1XNveya 2XN

0102 = 1X2

0103 = 1X3

0104 = 1X4

0105 = 1X5

0106 = 1X6

0107 = 1X7

0108 = 1X8

0112 = 1X12

0116 = 1X16

0124 = 1X24

0132 = 1X32

0164 = 1X64

2 = 0,9 mm

0 = 0,5 milyon

S = Özelleştirilmiş

1x2

130x100x25 mm'ye kadar

1x8

 

1x12

130x100x50 mm'ye kadar

1x16

 

1x24

30x100x102 mm'ye kadar

1x32

 

1x64 130x100x206 mm

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

mike.nie@xinhaixun.com
+8613713851846
13713851846
aslannie